دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

عرشیان:

با ثبت باربرگ یا نصب دستگاه هوشمند سیپاد، خودروهای ناوگان حمل بار درون شهری سهمیه سوخت اعتباری دریافت می کنند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اختصاص سهمیه سوخت اعتباری (سهمیه سوخت بر اساس پیمایش) به خودروهای حمل بار در صورت دریافت باربرگ یا نصب دستگاه هوشمند سیپاد و ارسال اطلاعات پیمایش خودرو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: سهمیه سوخت اعتباری پایه فقط به وانت بارهای دارای پروانه فعالیت معتبر از شهرداری تخصیص می یابد و مالکین وانت بارهای بنزینی شاغل در حمل و نقل عمومی شهری که سهمیه کارت سوخت آن ها پاسخگوی نیاز مصرفی ایشان نیست، می توانند با ثبت باربرگ یا نصب دستگاه هوشمند سیپاد (مدیریت تخصیص سوخت به ناوگان دیزلی بر اساس پیمایش) بر روی خودروی خود و ارسال اطلاعات پیمایش آن، از سهمیه سوخت اعتباری به صورت عملکردی برخوردار شوند.

وی ادامه داد: رانندگان حمل بار درون شهری برای جلوگیری از کاهش سهمیه سوخت اعتباری خود باید پروانه اشتغال معتبر از سازمان تاکسیرانی دریافت کرده و سند حمل بار درون شهری (باربرگ) را نیز در سامانه مدیریت مرکزی حمل بار درون شهری به ثبت برسانند و یا در صورت تمایل می توانند با نصب دستگاه هوشمند سیپاد Sipaad. ir و ارسال اطلاعات پیمایش از سهمیه اعتباری سوخت برخوردار شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به این که سهمیه پایه رانندگان ناوگان بار شهری که در سامانه www.utcms.ir ثبت نام نکرده و یا نسبت به دریافت سند حمل بار (باربرگ) اقدام ننمایند به مرور ماهیانه 10 درصد کاهش خواهد یافت افزود: از این به بعد، سیاست تخصیص میزان سوخت به ناوگان باری بنزین سوز بر اساس پیمایش واقعی خودرو و متناسب با فعالیت آن خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی افزود: رانندگان ناوگان باری جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با واحد بار سازمان تاکسیرانی به شماره تلفن 33848 داخلی 121 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط