سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

عرشیان:

تبلیغات تجاری درون تاکسی ها به پیمانکار واجد شرایط واگذار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از واگذاری تبلیغات تجاری درون تاکسی ها به پیمانکار واجد شرایط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: پیرو فراخوان عمومی مبنی بر واگذاری تبلیغات تجاری درون تاکسی ها و پس از چند ماه بررسی و مناسب سازی الگوها، قراردادی با شرکت مربوطه از اول مرداد سال جاری به مدت یک سال منعقد شد و این شرکت جهت ایجاد بسترهای مناسب و تجهیز خودروها و همچنین بازاریابی دو ماه زمان در اختیار خواهد داشت.

وی ادامه داد: در مرحلۀ آغازین، تعداد 500 دستگاه تاکسی مدل های بالای 95 شامل: 300 دستگاه تاکسی گردشی، 150 دستگاه تاکسی خطی و 50 دستگاه تاکسی آژانسی جهت اجرای طرح به شرکت مذکور معرفی شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: مقرر شد شرکت مزبور با رانندگان این خودروها طی برقراری تماس، اقدام به مذاکره و انعقاد قرارداد نماید تا بر اساس این قرارداد، از تاریخ مهر سال جاری، هزینه اجارۀ مصوب به تاکسیرانان معرفی شده پرداخت شود.

عرشیان در خاتمه گفت: طبق این قرارداد، دو عدد تراکسی (تابلوهای تبلیغاتی ویژه) در پشت زیرسری های صندلی جلوی تاکسی به منظور انجام تبلیغات تجاری نصب می شود و امید است با اجرای موفقیت آمیز این طرح و گسترش آن، گامی جهت افزایش درآمد رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسی برداریم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط