شنبه ۱۳۹۲/۰۱/۲۴

نصرتي، شهردار قزوين:

زائرسراي شهرداري قزوين در مشهد مقدس با هدف رضايت‌مندي كاركنان به بهره‌برداري رسيد

شهرداري قزوين صاحب يك مجموعه بزرگ و آبرومند رفاهي اقامتي در مشهد‌الرضا‌(ع) شد.

 

شهردار قزوين گفت: شهرداري قزوين در راستاي رفاه كاركنان اقدام به خريد يك مجموعه بزرگ و آبرومند رفاهي اقامتي در مشهد‌الرضا‌(ع) كرد كه مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي با بيان اينكه شهرداري قزوين در مشهد مقدس به منظور اسكان كاركنان اين مجموعه در سفرهاي زيارتي به بارگاه ملكوتي امام هشتم (ع) تصميم گرفت اقدام به خريد يك زائرسرا مناسب نمايد، افزود: با خريد و تحويل اين زائرسرا، از اين پس كاركنان زائر شهرداري بدون دغدغه اسكان خواهند توانست عازم سفر زيارتي و معنوي مشهد مقدس شوند و از امكانات اين مجموعه رفاهي اقامتي استفاده كنند و رضايت مندي آنها حاصل شود.
وي با بيان اينكه اين موضوع بايد از مدت‌ها پيش در دستور كار قرار مي‌گرفت تا كاركنان براي اسكان در اين شهر دغدغه‌اي نداشته باشند، بيان كرد: مجموعه شهرداري قزوين در بخش ارائه خدمات به كاركنان در اين زمينه به صورت استيجاري اقدام مي‌كرد، كه بعد از بررسي مجدد تصميم گرفته شد اين مشكل با اخذ مجوز از شوراي اسلامي شهر مرتفع گردد.
نصرتي با اشاره به موقعيت مكاني اين هتل آپارتمان توضيح داد: موقعيت مكاني اين مجموعه از هر نظر شايسته كاركنان و خانواده‌هاي آنان است و اين مجموعه در خيابان تهران در محدوده قصر طلايي در يكي از مسيرهاي اصلي حرم رضوي قرار دارد.
شهردار قزوين با بيان اينكه اين مجموعه از امكانات و تجهيزات خوبي برخوردار است، افزود: ظرفيت اين مجموعه 20 واحد آپارتمان است كه همزمان 20خانواده مي‌توانند به نحو شايسته اسكان پيدا كنند.
وي بيان كرد: در راستاي رفاه حال كاركنان شهرداري قزوين از 20اسفندماه سال گذشته، كاركنان توانستند از امكانات اين هتل آپارتمان استفاده كنند، بيان كرد:
با توجه به اينكه يكي از خواسته هاي بحق كاركنان شهرداري قزوين بود كه توسط مهندس نصرتي، شهردار قزوين محقق شد و همچنين اداره روابط عمومي نظر برخي همكاران را در استفاده از اين مجموعه جويا شد.
حجت صادقي 45 ساله كه در امور بيمه اي مشغول به كار است نيز با تشكر از اين اقدام شهرداري در راستاي رفاه حال كاركنان مي گويد: اين اقدام باعث افزايش رفاه حال كاركنان شده است و كاركنان از اين اقدام شهرداري رضايت دارند.
ابراهيم هاشمي تبار 44ساله كه در اداره بازرسي مشغول فعاليت است، مي‌گويد: خيلي وقت پيش كاركنان شهرداري اين درخواست را داشتند و تحقق اين درخواست رضايت كاركنان را به همراه دارد.
مهدي نورمحمدي سرپرست هفته‌نامه پيام شهر نيز  بيان مي كند: اين اقدام شهرداري ارزشمند است كه توانسته براي رفاه حال كاركنان مكان مناسبي براي اسكان فراهم كند.
حسين معروفي 45ساله انباردار در سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري قزوين نيز بيان مي‌كند: با توجه به امكانات زائر سرا كاركنان شهرداري دغدغه اي براي اسكان در شهر مقدس مشهد ندارند و سال ها بود كه كاركنان شهرداري چنين درخواستي را از شهردار قزوين داشتند و تحقق اين درخواست باعث رضايت كاركنان شده است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط