چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۸

با حضور نماينده ولي فقيه، استاندار و شهردار قزوين:

نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله انقلاب اسلامي در قزوين افتتاح شد

با حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه، استاندار، شهردار قزوين و ديگر مديران دستگاه‌هاي اجرايي نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله نظام جمهوري اسلامي در قزوين با حضور فعال شهرداري قزوين و سازمان هاي وابسته افتتاح و بازگشايي شد.

 

استاندار قزوين گفت: برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله نظام جمهوري اسلامي فرصتي است تا بخشي از خدمات جمهوري اسلامي را در معرض ديد عموم مردم قرار دهيم و از اين طريق موجبات اميد و شادي مردم و ياس و نااميدي دشمنان را فراهم كنيم.
 به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ احمد عجم در مراسم افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله انقلاب اسلامي كه در محل نمايشگاههاي دائمي استان قزوين و با حضورآيت الله باريک بين نماينده ولي فقيه و امام جمعه قزوين، مسعود نصرتي، شهردار قزوين و مديران دستگاه‌هاي اجرايي برگزار شد، افزود: بايد قدردان نعمت جمهوري اسلامي باشيم كه در سايه مجاهدت و ايثارگري شهدا و انسجام مردم ايران و رهبري بي بديل امام راحل (ره) دوره ها و مراحل بسياري را پشت سر گذاشته است.
وي افزود: امروز در مرحله شكوفايي انقلاب اسلامي قرار داريم كه در عرصه ها ي مختلف فرهنگي، اجتماعي، عمراني و اقتصادي توانسته است قدرت و توان خود را به دنيا عرضه كند و فرصت شكوفايي استعدادها را بيش از گذشته فراهم نمايد.
استاندار قزوين از نفوذ انديشه و آرمان امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري در كشورهاي مسلمان و ملت هاي آزادي خواه جهان به عنوان يكي ديگر از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ياد كرد و بيان كرد: نعمت آزادي و استقلال كه امروز نصيب كشور شده است از نعمات بزرگي است كه در سايه جمهوري اسلامي محقق شده و با هيچ چيز قابل معاوضه نيست.
عجم با اشاره به خدمات جمهوري اسلامي در دولت هاي پس از انقلاب اسلامي خاطر نشان كرد: دولت در روند توسعه و عمران كشور و به تبع آن در استان قزوين خدمات شايسته اي را به مردم ارائه كرده است و باور مسئولين اين است كه خطه قزوين خطه اي پرنعمت با مردماني با فرهنگ، ولايتمدار، باهوش و انقلابي مي باشد كه حافظ انقلاب اسلامي بوده و شايسته دريافت خدمات بيشتري هستند.
وي با بيان اينكه «شاخص هاي توسعه استان قزوين از ميانگين كشوري بالاتر است» بيان داشت: استان قزوين در بخش هاي ارتباطات، كشاورزي و صنعت، آموزش عالي و امنيت، امور عمراني و توسعه شهري به پيشرفت هاي بالايي دست يافته است كه همه اين تحولات ماحصل و مرهون انقلاب اسلامي مي باشد.
استاندارافزود: در دولت هاي نهم و دهم خدمت رساني متفاوت از گذشته است بگونه اي كه در حال حاضر هيچ روستاي بالاي 20 خانوار بي بهره از نعمت برق نمي باشد و حجم گازرساني در استان قزوين 5 درصد از ميانگين كشوري بالاتر است.
وي ادامه داد: در حال حاضر 2500 كيلومتر از راههاي روستايي استان قزوين آسفالت شده است در حاليكه قبل از انقلاب حتي يك كيلومتر از اين راهها آسفالته نبود.
استاندار در پايان با اشاره به فرا رسيدن 22 بهمن دعوت مردم به حضور و مشاركت گسترده اين مانور ملي تصريح كرد: اوج حضور مردم در دهه فجر شركت در راهپيمايي 22 بهمن است كه مردم هر ساله نشان خواهند داد ظلم ستيز و استكبار ستيز هستند و وحدت و همدلي خود را با محوريت ولايت به نمايش مي گذارند و مشت محكم ديگري را بر دهان ياوه گويان بويژه استكبار جهاني خواهند زد.
معاون سياسي و امنيتي استاندار خبر داد:
ارائه خدمات رايگان دستگاه ها در نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب اسلامي
"ابوالفضل طاهرخاني" در مراسم افتتاحيه نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله نظام جمهوري اسلامي اظهار داشت: پيرو دستور استاندار و پس از جلسات متعدد با مشاركت و همكاري دستگاه ها امروز شاهد برپايي نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب اسلامي   در قزوين هستيم که با موفقيت و پس از دو هفته به مرحله اجرا و بازگشايي رسيده است.
وي افزود: در اين نمايشگاه 60 غرفه با مشاركت 50 دستگاه هاي اجرايي حضوردارند كه به معرفي خدمات و دستاوردهاي نظام اسلامي خواهند پرداخت.
معاون سياسي و امنيتي استاندار معرفي و نمايش اختراعات و نوآوري هاي استان را از ديگر برنامه هاي اين نمايشگاه ذكر كرد و در ادامه گفت: در اين نمايشگاه که به مدت 3 روز داير خواهد بود دستگاههاي اجرايي خدمات رايگان بويژه آموزش و مشاوره رايگان به بازديد كنندگان ارائه مي كنند.
وي با اشاره به برنامه هاي پيش بيني شده در اين نمايشگاه تصريح كرد: برگزاري جنگ شادي، سرودهاي دانش آموزي و جشنواره هاي فرهنگي و ادبي از برنامه هاي جنبي اين نمايشگاه خواهد بود.
رئيس شوراي اطلاع رساني استان در پايان خاطر نشان كرد: دهه فجر فرصت مناسبي براي انعكاس دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي از طريق خدمت رساني به مردم و تجديد پيمان با آرمان هاي امام راحل (ره) و تبعيت از رهنمودهاي مقام معظم رهبري مي باشد.
 
دبيرشوراي اطلاع رساني استان:
50 دستگاه در 60 غرفه دستاوردهاي انقلاب اسلامي در قزوين را نمايش مي دهند
"هادي صادق دقيقي "با اعلام اين خبر افزود : نمايشگاه دستاوردهاي سي و چهار ساله نظام جمهوري اسلامي پس از دو هفته کار و تلاش شبانه روزي با پيگيري و محوريت استانداري در نهايت با موفقيت در محل نمايشگاه هاي دائمي استان قزوين داير گرديد که آماده بازديد شهروندان مي باشد.
وي افزود: در اين نمايشگاه 60 غرفه با مشاركت 50 دستگاههاي اجرايي حضوردارند كه به معرفي خدمات و دستاوردهاي نظام اسلامي خواهند پرداخت.
سرپرست اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تصريح کرد : اين نمايشگاه به مدت 3 روز از 18 لغايت 20 بهمن ماه داير مي باشد و ساعات بازديد عموم مردم از نمايشگاه صبح ها از ساعت 9 لغايت 14 و بعدازظهرها از ساعت 16 لغايت 21 داير خواهد بود.
وي افزود : نمايشگاه در نوبت صبح روز 20 بهمن به خاطر نمازجمعه تعطيل مي باشد اما در نوبت بعداز ظهر به روي بازديدکنندگان باز بوده و به معرفي و ارائه خدمات خواهد پرداخت.
 دبير شوراي اطلاع رساني استان با اشاره به برنامه هاي پيش بيني شده در جنب اين نمايشگاه تصريح كرد: برگزاري جنگ شادي، سرودهاي دانش آموزي و جشنواره هاي فرهنگي و ادبي و ارائه خدمات آموزشي و مشاوره اي رايگان توسط دستگاه ها از ديگر برنامه هاي اين نمايشگاه خواهد بود.
 
اين نمايشگاه از 18 تا 20 بهمن ماه برپاست و علاقمندان مي توانند همه روزه از ساعت 9 صبح تا 14 و 16 تا 21 از آن واقع در بلوار دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) جنب صداوسيما بازديد کنند.

 

تصاویر مرتبط