چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۳

منجم، رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين:

با تقويت روابط‌ عمومي‌ها، شهرداري به اهداف خود نزديک‌تر مي‌شود

چهارمين نشست هم‎انديشي و هماهنگي روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها در سال 91 به ميزباني سازمان پايانه‌هاي شهرداري قزوين برگزار شد.

 

چهارمين نشست هم‌انديشي و هماهنگي روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها با محوريت بررسي آخرين وضعيت به روز رساني پرتال شهرداري قزوين، همكاري با استوديو راديو شهر و مناسب‌سازي سطح شهر در ايام دهه فجر به ميزباني سازمان پايانه هاي شهرداري قزوين برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ علي رضا منجم، رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين در اين نشست با تاكيد بر استفاده از تمام ظرفيت‌ها براي اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهريتوسط مديرانروابط عمومي هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها و ادامه برگزاري جلسات هم انديشي در راستاي ارتقاء سطح كيفي و كمي عملكرد روابط عمومي ها، گفت: با توجه به اهميت اطلاع رساني و نقش روابط عمومي ها در اين زمينه بايد بتوانيم از ظرفيت‌هاي پرتال شهرداري قزوين براي انعكاس آخرين اخبار و رويدادهاي مديريت شهري براي رسانه ها به عنوان نمايندگان افكار عمومي استفاده كنيم.
وي افزود: با تقويت روابط‌عمومي‌ها، شهرداري به اهداف خود نزديک‌تر مي‌شود و سعي خواهيم داشت تا روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها به جايگاه درستي برسند.
منجم با اشاره به ايام دهه فجر سال جاري گفت: با توجه به اهميت آذين بندي سطح شهر در ايام دهه فجر روابط عمومي ها بايد به اين مهم توجه كنند و از بهترين شيوه ها براي اين امر استفاده كنند.
وي با بيان اينكه به نحو شايسته شهر بايد براي ايام دهه فجر آماده باشد، افزود: در سال گذشته روابط عمومي هاي سازمان نوسازي و بهسازي و خدمات طراحي و منطقه سه شهرداري قزوين اقدامات شايسته اي براي آذين بندي سطح شهر كردند.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين بيان كرد: تا پايان سال جاري دو كتاب در خصوص عملكرد سال 91 و تصاوير حرفه‌اي از پروژه‌هاي شهرداري قزوين به چاپ خواهد رسيد.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين با اشاره به فعاليت راديو شهر قزوين بيان كرد: آغاز به كار راديو شهر در شهرداري قزوين يكي از بهترين ظرفيت‌هاي بالقوه است كه شهرداري توانسته است آن را به بهره‌برداري برساند و قزوين جزوء چهارمين شهري است كه بعد از شهرهاي تهران، تبريز و اصفهان صاحب راديو شهر است.
اين مسوول اضافه كرد: بايد از ظرفيت راديو شهر به بهترين شيوه با همكاري مجموعه روابط عمومي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها استفاده كرد.
وي با تاكيد بر كسب بانك اطلاعات بروز  پروژه هاي شهرداري و سازمان‌ها و معاونت‌ها گفت: مستندسازي عملكردها يكي از وظايف روابط عمومي هاست كه بايد به آن توجه ويژه اي شود.
در پايان اين مراسم مديران و مسوولان روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها از سازمان پايانه‌هاي شهرداري قزوين بازديد كردند.
پايان پيام  
 

 

تصاویر مرتبط