دوشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۲۱

صباغان، مديرعامل سازمان تاکسيراني قزوين:

شرکتهاي حمل و نقل درون شهري قزوين تجميع مي شوند

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري قزوين از تجميع شرکتهاي حمل و نقل درون شهري خبر داد.

 

مهر- جواد صباغان مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري قزوين با بيان اينكه به منظور کاهش هزينه هاي جاري شرکت هاي حمل و نقل درون شهري، بالابردن سطح کيفي و کمي خدمات حمل و نقل، کاهش بار ترافيکي در نقاط پر تردد و افزايش سطح نظارت سازمان تاکسيراني قزوين بر عملکرد شرکت ها، تمامي شرکت هاي حمل و نقل درون شهري تجميع مي شوند، به اينکه طرح تجميع اجباري نيست اشاره كرد و گفت: با توجه به دامنه فعاليت و تجهيز شرکت هاي تجميع شده به سامانه بي سيم و نصب سيستم GPS به طور عملي شرکت هايي که در طرح تجميع مشارکت نکنند در اين رقابت کاري از گردونه فعاليت حذف خواهند شد.
صباغان با يادآوري اينكه در طرح تجميع، سازمان تاکسيراني قزوين به عنوان ناظر عمل مي کند و هيچگونه سهمي نخواهد داشت، بيان کرد: با توجه به استقبال خوب مديران شرکتهاي حمل و نقل درون شهري، همزمان با آغاز سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اولين شرکت در محدوده شهرداري منطقه دو قزوين کار خود را آغاز خواهد کرد.
وي در خصوص ساماندهي شرکت هاي حمل و نقل بار نيز گفت: از زمان آغاز طرح سامان دهي شرکت هاي حمل و نقل بار، تاکنون 24 شرکت تحت پوشش سازمان تاکسيراني قزوين قرار گرفته و اين طرح تا سامان دهي تمامي شرکتها و وانت بارهاي سطح شهر ادامه خواهد يافت. وي ادامه داد: با توجه به مصوبه هيئت مديره سازمان مبني بر ساماندهي تمام شرکت هاي حمل و نقل بار، در حال حاضر مجوز جديدي براي متقاضيان در شهر قزوين صادر نخواهد شد.
مديرعامل سازمان تاکسيراني قزوين عنوان کرد: سازمان تاکسيراني قزوين آمادگي خود را براي راه اندازي شرکت هاي ياد شده در نواحي منفصل از شهر همچون چوبيندر، شهرک شهيد بهشتي، اسماعيل آباد و دانش اعلام مي کند.
وي با اشاره به تعداد خودروهاي ساماندهي شده در بخش شرکت هاي حمل و نقل بار نيز تصريح کرد: تاکنون چهار هزار و433 دستگاه انواع خودروهاي حمل بار در سامانه مديريت حمل و نقل بار سازمان تاکسيراني قزوين ثبت نام و ساماندهي شده اند و براي آنها دفترچه کار صادر شده است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط