سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۰۱

كاشي‌پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني قزوين خبر داد؛

برخورد با مسافربران شخصي قزوين با هماهنگي پليس راهور

براساس هماهنگي هاي صورت گرفته با پليس راهور و نيروهاي انتظامي با مسافربران شخصي که اقدام به جابجايي مسافر کنند، برخورد قانوني مي شود.

مصطفي کاشي‌پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: بر اساس هماهنگي‌هاي صورت گرفته با پليس راهور و نيروهاي انتظامي با مسافربران شخصي که اقدام به جابجايي مسافر کنند، برخورد قانوني مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، مصطفي کاشي پزها افزود: يکي از مهمترين مشکلاتي که رانندگان تاکسي هاي تحت نظارت اين سازمان با آن روبرو هستند، مزاحمت هاي مسافربران شخصي است.

وي اضافه کرد: متاسفانه مسافربران شخصي بدون در نظر گرفتن حقوق قانوني تاکسيرانان اقدام به جابجايي مسافر در داخل شهر مي کنند.

کاشي پزها تصريح کرد: براساس هماهنگي هاي صورت گرفته با پليس راهور و نيروي انتظامي شهرستان قزوين مقرر شده در نقاط مختلف شهر قزوين و برخي از خطوط تحت نظارت اين سازمان مسافربران شخصي که اقدام به جابجايي مسافر و ايجاد مزاحمت براي تاکسيرانان مي کنند، اعمال قانون شوند.

وي با بيان اين که اين طرح ابتدا در مسيرهاي پرتردد شهر قزوين آغاز مي شود، گفت: پس از اجراي طرح در اين محدوده ها به تدريج در بقيه نقاط شهر قزوين نيز اجرايي مي شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني قزوين افزود: با هماهنگي هاي صورت گرفته با نيروي انتظامي استان نيز هشدارهاي انتظامي براي آگاهي بخشي به شهروندان در خصوص وقوع جرايم و سرقت در ايستگاه هاي تاکسي و داخل خودروها نصب مي شود.

وي از شهروندان تقاضا کرد براي تردد در مسيرهاي مختلف از تاکسي هاي سازمان تاکسيراني که رنگ و آرم مشخصي دارند استفاده کرده و از سوار شدن در خودروهاي شخصي که قابليت اطمينان نيز ندارند، خودداري کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط