چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۱

زندپور، کارشناس آموزش سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

سومين کارگاه آموزشي ويژه رانندگان تاکسي فردا برگزار مي‌شود

سومين کارگاه آموزشي ويژه رانندگان تاکسي تحت نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با حضور بيش از 250نفر از رانندگان تاکسي وبا محوريت مبحث امنيت فردا برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، اسماعيل زندپور افزود: برگزاري دوره‌هاي آموزشي به صورت مستمر و با فواصل زماني مشخص يکي از اقدامات مهم سازمان در حوزه مسائل فرهنگي و آموزشي است.

وي اضافه کرد: رانندگان تاکسي در اين کارگاه‌هاي آموزشي با مباحث متنوعي که براي آنان کاربردي نيز است، آشنا مي‌شوند به همين دليل تاکنون استقبال خوبي از سوي رانندگان تاکسي براي حضور در اين کارگاه‌هاي آموزشي صورت گرفته است.

کارشناس آموزش سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به موضوع سومين کارگاه آموزشي ويژه رانندگان تاکسي ادامه داد: باتوجه به اين‌که در اين دوره آموزشي محوريت آموزش‌ها حول مبحث امنيت است با استفاده از کارشناسان حوزه امنيت مسائل مربوط به اين بخش به رانندگان تاکسي آموزش داده مي‌شود.

زندپور عنوان کرد: رانندگان تاکسي در اين دوره آموزشي مي‌آموزند که در انتظار اطلاعات مربوط به حيطه شغلي خود دقت لازم را داشته و از در اختيار قراردادن اين اطلاعات به افراد ناشناس خودداري کنند.

وي تصريح کرد: همچنين راهکاري افزايش امنيت خودرو به آنان آموزش داده مي‌شود تا رانندگان تاکسي با آموختن اين راهکار و بکارگيري آن‌ها از سرقت خودروي خود جلوگيري کنند.

کارشناس آموزش سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: کارشناسان و مسئولان سازمان نيز در اين دوره آموزشي مسائل مربوط به آئين‌نامه‌ها و ضوابط سازمان تاکسيراني را براي رانندگان بازگو مي‌کنند.

زندپور اظهار کرد: آشنايي بيشتر رانندگان تاکسي با آئين‌نامه‌ها و ضوابط سازمان تاکسيراني موجب مي‌شود از يک سو بتوانند با کارشناسان و بازرسان سازمان بهتر همکاري کرده و از سوي ديگر تعامل بيشتر وعميق‌تري با شهروندان برقرار کنند.

وي با اشاره به اين‌که آموزش مهارت‌هاي شغلي نيز در سومين دوره کارگاه‌هاي آموزشي رانندگان تاکسي پيگيري مي‌شود، بيان کرد: باتوجه به اين‌که برگزاري اين دوره آموزشي با ماه مبارک رمضان تقارن پيداکرده است، سعي شده از سخنرانان مذهبي نيز براي سخنراني در خصوص فضيلت‌ها وبرکات اين ماه مبارک استفاده شود.

کارشناس آموزش سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خاطرنشان کرد: به دنبال کاربردي کردن بيشتر اين دوره‌هاي آموزشي هستيم تا رانندگان خودشان به مباحث مطرح شده ورود پيدا کرده و اظهارنظر کنند.

زندپور با بيان اين‌که يکي از تخلفات رانندگان تاکسي در ماه مبارک رمضان روزه‌خواري است، عنوان کرد: از رانندگان تاکسي تحت نظارت اين سازمان تقاضا مي‌شود اگر بنا به دلايلي قادر به روزه گرفتن نيستند از روزه‌خواري در ملاء عام خودداري کنند.

وي تصريح کرد: از شهروندان قزويني نيز درخواست مي‌شود باتوجه به اين‌که روزه‌خواري در اين ماه يکي از تخلفات رانندگان تاکسي به شمار مي‌رود، در صورت مشاهده اين تخلف با برقراري ارتباط با شماره 33848 داخلي 119 و120 و يا شماره پيامک30007133 تخلف صورت گرفته را به سازمان گزارش دهند.

 

تصاویر مرتبط