سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

عرشیان:

تا ابلاغ مصوبه جدید، هر گونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در قزوین ممنوع است

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از ممنوعیت هر گونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی در قزوین تا اعلام مصوبه جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که اجرایی شدن افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جدید منوط به تصویب آن در فرمانداری است، تا طی روال قانونی و ابلاغ آن توسط فرماندار، هر گونه افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در قزوین ممنوع است.

وی اظهار کرد: چون هنوز مصوبه افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جدید توسط فرمانداری به سازمان تاکسیرانی ابلاغ نشده، تا تعیین تکلیف موضوع، هر گونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه غیرقانونی بوده و با متخلفین طبق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

عرشیان تصریح کرد: به محض دریافت مصوبه و ابلاغیه فرمانداری، اطلاعات آن از طریق ارسال پیامک و پرتال سازمان تاکسیرانی به اطلاع تاکسیرانان محترم رسانده خواهد شد.

 وی یادآور شد: بر این اساس هرگونه افزایش کرایه تاکسی تا زمانی که مراحل قانونی آن طی نشود تخلف محسوب می‌شود و پرونده تاکسیرانان متخلف به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع خواهد شد.

عرشیان در خاتمه عنوان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف درباره افزایش خودسرانه نرخ کرایه های تاکسی می توانند موارد را با شماره 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 در میان بگذارند.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط