سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

عرشیان:

اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک آغاز شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک و برخورد قانونی با آن دسته از تاکسیرانانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به خیزش موج چهارم کرونا و افزایش مبتلایان به این ویروس و مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک توسط سازمان تاکسیرانی به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح، خودروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه ها و خطوط تاکسیرانی و نقاط پرتردد، مدارک رانندگانی را که در هنگام جابه­جایی مسافر از ماسک استفاده نمی کنند ضبط و آن ها را به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می نمایند که در این کمیته با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در سال گذشته 77 نفر از تاکسیرانان فاقد ماسک به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شدند که برخورد قانونی با آنان، شامل جریمه نقدی و درج اخطار کتبی در پرونده صورت گرفته است.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف استفاده نکردن از ماسک می توانند موارد را با شماره ارتباطات مردمی 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 در میان بگذارند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط