یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

عرشیان:

هم زمان با خیزش مجدد کرونا، ضد عفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی آغاز شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز طرح ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان تاکسیرانی به منظور مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اوج گیری مجدد کرونا و قرار گرفتن قزوین در وضعیت هشدار و دستور ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، طرح ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان سازمان به منظور حفظ سلامتی شهروندان و تاکسیرانان آغاز شد.

وی اظهار داشت: ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی های ایستگاه ها و خطوط تاکسیرانی توسط تیم سیار سازمان به طور روزانه ادامه دارد و علاوه بر این، مایع ضدعفونی کننده به طور روزانه در اختیار نمایندگان تاکسی های خطی و گردشی توزیع می شود تا صندلی ها و فضای داخلی تاکسی های خطوط را با پمپ های دستی که توسط سازمان تاکسیرانی در اختیار آنان قرار داده شده است، ضدعفونی و گندزدایی کنند.

عرشیان ادامه داد: استفاده از ماسک برای تاکسیرانان در هنگام جابه­ جایی مسافر الزامی است و تاکسیرانان متخلف به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می شوند.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با عمل به توصیه های ایمنی و بهداشتی بتوانیم از شرایط دشوار کنونی عبور نماییم.

تصاویر مرتبط