پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

عرشیان:

نهمین مرحله ضدعفونی جایگاه های سی ان جی به پایان رسید

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از انجام نهمین مرحله ضدعفونی و میکروب زدایی جایگاه های سی ان جی و توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان این جایگاه ها توسط سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به آغاز خیزش موج چهارم کرونا و افزایش مبتلایان به این بیماری و دستور ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی،  نهمین مرحله ضدعفونی و میکروب زدایی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به انجام رسید و نازل ها، تجهیزات، دستگاه های کارتخوان، سرویس های بهداشتی، محوطه و کلیه سطوحی که شهروندان با آن در تماس هستند توسط عوامل اجرایی ضدعفونی و میکروب زدایی شد.

وی ادامه داد: علاوه بر ضدعفونی جایگاه های سی ان جی، هزار عدد ماسک و هزار جفت دستکش طبی توسط عوامل اجرایی سازمان تاکسیرانی در اختیار متصدیان (اپراتورهای) این جایگاه ها قرار داده شد.

عرشیان تصریح کرد: با توجه به این که اقلام بهداشتی به طور مداوم در اختیار اپراتورهای جایگاه های سی ان جی قرار می گیرد، شهروندان برای حفظ سلامتی خود و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مجاز به برداشتن نازل ها و تجهیزات جایگاه ها نیستند و سوختگیری فقط از طریق اپراتورهای این جایگاه ها انجام می گیرد. همچنین دریافت وجه نقد در این جایگاه ها ممنوع بوده و پرداخت هزینه سوختگیری فقط از طریق دستگاه های پوز موجود در جایگاه ها انجام می شود.

عرشیان در خاتمه افزود: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

تصاویر مرتبط