چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷

عرشیان:

در ایام نوروز خدمت رسانی سازمان تاکسیرانی به شهروندان همچنان ادامه دارد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تداوم خدمت رسانی سازمان تاکسیرانی به شهروندان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به نزدیک شدن فرا رسیدن سال نو، برنامه ریزی های لازم برای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان صورت گرفته و ناوگان تاکسیرانی در ایام نوروز همچون سال های گذشته به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمت رسانی خواهد کرد.

وی با اشاره به این که ناوگان تاکسیرانی امسال نیز همچون سالیان گذشته با نظافت خودروها به استقبال بهاران رفته است ادامه داد: راه اندازی کارواش حمایتی با یارانه سازمان تاکسیرانی با 75 درصد تخفیف، از جمله اقدامات برای استقبال از بهاران است و تاکسیرانان با پرداخت فقط 5 هزار تومان می توانند از خدمات این کارواش که در ترمینال غرب قرار دارد استفاده کنند. علاوه بر این، به منظور رفاه حال تاکسیرانان عزیز که نماد امانتداری و سفیران فرهنگی شهر هستند توزیع بسته های حمایتی ارزاق با نرخ مصوب دولتی و یارانه سازمان تاکسیرانی، شامل 10 کیلو برنج، دو کیلو شکر و سه عدد روغن در دستور کار قرار دارد.

عرشیان یادآور شد: در ایام نوروز تاکسی های خطی و گردشی تا ساعات پایانی روز مشغول خدمت رسانی خواهند بود و عوامل گشت و بازرسی سازمان که در سطح شهر مستقر هستند به طور جدی بر عملکرد آنان نظارت دارند. علاوه بر این، کلیه آژانس های تاکسی تلفنی نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان خواهند بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی دارای هشت جایگاه سوخت سی ان جی در بلوار معلم، نوروزیان، مینودر، کمربندی جمهوری، ورودی نسیم شمال، میدان مادر و میدان دفاع مقدس (دوراه همدان) است که به طور شبانه روزی و در سه نوبت کاری مشغول خدمت رسانی هستند که به منظور رفاه حال شهروندان، تجهیزات جایگاه های سی ان جی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفته و تکمیل روشنایی، فضاسازی، گل کاری، رنگ آمیزی جداول محوطه این جایگاه ها نیز به انجام رسیده است.

وی در خاتمه گفت: سازمان تاکسیرانی دارای سامانه ارتباط مردمی (سامت) به شماره 33839 است و شهروندان می توانند همه روزه و حتی در ایام تعطیل و نوروز به طور شبانه روزی با این شماره تماس گرفته و انتقادات و پیشنهادات خود از عملکرد تاکسیرانان را در این سامانه ثبت کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط