شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۳

عرشیان:

در آستانه فرا رسیدن سال نو، کارواش یارانه ای با 75 درصد تخفیف برای تاکسیرانان راه اندازی شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از راه اندازی کارواش یارانه ای با 75 درصد تخفیف برای تاکسیرانان از 23 تا 30 اسفند سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در آستانه فرا رسیدن سال نو، به منظور رفاه حال تاکسیرانان و همچنین ارتقای زیبایی سیما و منظر شهری، کارواش یارانه ای توسط سازمان تاکسیرانی دایرشده که خدمات خود را با 75 درصد تخفیف ارائه می کند.

وی اظهار کرد: در این کارواش که در ترمینال غرب در دوراهی همدان قرار دارد، روشویی تاکسی ها از 23 تا 30 اسفند با مبلغ 5 هزار تومان انجام می شود و تاکسیرانان همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 می توانند برای شست و شوی تاکسی خود به این کارواش مراجعه نمایند.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان جهت دریافت قبض کارواش می توانند به عوامل گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی و یا مسئول امور رفاهی سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

وی در خاتمه بیان کرد: امیدواریم با این گونه اقدامات بهداشتی، نقشی مهم در ایجاد آراستگی، پاکیزگی و زیبایی فضا و منظر شهری و تأمین سلامت شهروندان در آستانه فرا رسیدن سال جدید داشته باشیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط