یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷

عرشیان:

233 تاکسیران در سال جاری در طرح نوسازی و بهسازی ناوگان فرسوده ثبت نام کردند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از ثبت نام 233 تاکسیران در طرح نوسازی و بهسازی ناوگان فرسوده در سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: طبق بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب تاکسی های سمند ef7 و پژو 405 با سطح آلایندگی یورو 5 در سامانه نوسازی ناوگان (طرح ستاد) در سال 1399 در حال انجام است که تا کنون 146 خودروی فرسوده اسقاط و همین تعداد تاکسی نو تحویل متقاضیان شده و بقیه در مراحل تکمیل روند ثبت نام قرار دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر امکان ثبت نام تاکسی پژو با قیمت 104 میلیون 951 هزار تومان  میلیون تومان و تاکسی سمند با قیمت 118 میلیون و 737 هزار تومان به شرط اسقاط یک عدد تاکسی فرسوده در سایت فراهم است و متقاضیان برای ثبت نام می توانند به واحد نوسازی تاکسی های فرسوده در سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: خودروهای مشمول این طرح باید پایین تر از مدل سال 1388 باشند و اولویت نیز با تاکسی های فرسوده پیکان خواهد بود.

وی در خاتمه گفت: متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند با واحد نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی به شماره 33848 داخلی 103 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط