شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

عرشیان:

تعمیرات اساسی کمپرسورهای جایگاه سی ان جی جمهوری به پایان رسید

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از انجام تعمیرات اساسی (اوورهال) کمپرسورهای جایگاه سی ان جی جمهوری واقع در کمربندی جمهوری اسلامی متعلق به سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که به علت کارکرد و استهلاک فراوان، تجهیزات موجود در جایگاه های سی ان جی به ازای هر 20 هزار ساعت کارکرد مورد تعمیرات اساسی قرار گیرد، کمپرسورهای (دستگاه فشرده کننده گاز طبیعی) جایگاه جمهوری توسط بهره بردار بخش خصوصی و با نظارت سازمان تاکسیرانی اورهال (تعمیر اساسی) شد.

وی با ذکر این نکته که تعمیر و نگهداری تجهیزات جایگاه های سی ان جی از اهمیت زیادی برای نهادهای نظارتی و سازمان تاکسیرانی برخوردار است اظهارکرد: شرکت های تعمیر و نگه داشت که وظیفه آن ها برطرف کردن عیوب و خرابی های دستگاه ها و تجهیزات جایگاه های سی ان جی است، طبق قراردادی که با بهره برداران جایگاه های سی ان جی دارند به منظور رفع عیب و عیب یابی، به طور متوالی جایگاه ها را مورد بازرسی قرار می دهند.

وی در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار تاکسی و خودرو در این جایگاه ها سوخت ارزان قیمت و پاک تهیه می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط