پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۲

عرشیان:

آژانس تاکسی تلفنی 133 به شرکت تعاونی رانندگان شاغل در این آژانس واگذار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از واگذاری آژانس تاکسی تلفنی 133 موسوم به شبکه تاکسی بیسیم 133 به شرکت تعاونی رانندگان شاغل در این آژانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به الزام قانونی استفاده صحیح از کد خدماتی 133 و همچنین رعایت ضوابط در بهره برداری از فرکانس رادیویی بیسیم غیرحرفه ای، با مصوبه شورای اسلامی شهر، مدیریت و بهره برداری از آژانس تاکسی تلفنی 133 موسوم به شبکه تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی به شرکت تعاونی رانندگان شاغل در این آژانس واگذار شد.  

وی ادامه داد: این واگذاری پس از برگزاری جلسات متعدد فنی و حقوقی و به منظور تحقق اصل 44 قانون اساسی که بر واگذاری امور به بخش خصوصی تصریح دارد و همچنین در راستای حمایت از رانندگان شاغل در این آژانس صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به این که موضوع معیشت رانندگان تاکسی همواره مورد تاکید مسئولین بوده است، با نظر مساعد مدیریت شهر و شورای اسلامی شهر، مدیریت و بهره برداری از آژانس تاکسی تلفنی 133 به همراه کلیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در آن به شرکت تعاونی رانندگان شاغل در این آژانس واگذار شد.

عرشیان تاکید کرد: با توجه به حمایت های ویژه ای که سازمان تاکسیرانی از رانندگان شاغل در این آژانس قبل، حین و هنگام واگذاری داشته است امیدواریم با تلاش و مدیریت صحیح و مطلوب، خدمات این آژانس همچنان به شهروندان عزیز تداوم داشته باشد.

وی تاکید کرد:  حال که بخش خصوصی توانمندی مطلوبی در ارائه خدمات به شهروندان دارد امیدواریم ارائه خدمات بهینه به شهروندان توسط آژانس تاکسی تلفنی 133 همچنان ادامه داشته باشد.

عرشیان افزود: با وجود واگذاری آژانس تاکسی تلفنی 133 به بخش خصوصی، این آژانس همچون دیگر آژانس های تاکسی تلفنی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی خواهد بود و شهروندان در صورت داشتن هر گونه، شکایت، انتقاد و پیشنهاد می توانند با شماره 137 و یا سامانه ارتباط مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 تماس حاصل کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه یادآور شد: شبكه تاكسي بي­سيم 133 سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در سال 1385 هم زمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) با به کارگیری 30 دستگاه خودرو فعالیت خود را آغاز کرد. این شبکه در آغاز کار، به طور روزانه پاسخگوی حدود 200 تماس تلفنی بود که به دلیل ارائه خدمات مطلوب و میزان بالای رضایتمندی شهروندان تماس های برقرار شده به بیش از 1500 مورد در روز رسید و با توجه به موفقیت چشمگیر آن، شبکۀ تاکسی بی­سیم بانوان نیز از دی ماه سال 1387 به این مجموعه افزوده شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط