پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

عرشیان خبر داد:

دیدار صمیمی نمایندگان تاکسیرانان قزوین با ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دیدار صمیمی تعدادی از نمایندگان تاکسیرانان، مسئولین خطوط تاکسیرانی و شرکت تعاونی تاکسیرانان قزوین با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در این دیدار صمیمی، نمایندگان ناوگان بزرگ تاکسیرانی قزوین مشکلات صنف خود را در خصوص: گرانی لوازم یدکی، گرانی ارزاق، مشکل مسافربرهای شخصی، میزان کم مبلغ وام تخصیصی برای نوسازی تاکسی های فرسوده و اقساط بالای این وام، میزان کرایه اندک دریافتی از مسافرین و مشکلات نداشتن بیمه با ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین مطرح کردند.

وی ادامه داد: نمایندگان تاکسیرانان در کنار طرح مشکلات خود، از ریاست و اعضای محترم شورای پنجم در خصوص مصوباتی که در این دوره از شورا در راستای حمایت از تاکسیرانان به تصویب رسیده است تقدیر و تشکر نمودند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در شورای پنجم مصوبات متعددی در حمایت از رانندگان تاکسی به تصویب رسیده است که مهم ترین آن ها عبارتند از: واگذاری شبکه تاکسی بیسیم 133 به شرکت تعاونی تاکسیرانان، تهیه و توزیع لاستیک و ملزومات یدکی خودور به نرخ کارخانه، پرداخت تسهیلات نوسازی به تاکسی های فرسوده، افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال های 98 و 99، بخشودگی سه ماهه حق عضویت و شهریه رانندگان در ایام کرونا، نگاه حمایتی به شرکت تعاونی کورش تاکسی و تاکسی اینترنتی بادسان و اختصاص عوارض تاکسی های اینترنتی برای نوسازی تاکسی های فرسوده.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: تاکسیرانان خدوم و زحمتکش با وجود محدودیت­های شرایط کرونا، همواره  در  پی کسب روزی حلال به خدمت­رسانی به مردم می­پردازند و به دلیل ارتباط تنگاتنگ با شهروندان و پیشگام بودن در امور اجتماعی، به حق سمبل امانتداری و سفیران فرهنگی شهر نام یافته­اند. از همین روی، خدمت­رسانی به این قشر شریف،  قطعاً  موجب خشنودی و رضای الهی خواهد بود. بر همین اساس، امیدواریم با خدمت رسانی و رفع مشکلات این عزیزان، زمینه های لازم برای خدمت رسانی مطلوب تر ناوگان تاکسیرانی به شهروندان را فراهم نمائیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط