دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

عرشیان:

جلسات بررسی افزایش نرخ کرایه ناوگان تاکسیرانی برای سال آینده برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری جلسات بررسی و همفکری افزایش نرخ کرایه ناوگان تاکسیرانی برای سال آینده با حضور فعالان این صنف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که در اواخر هر سال، جلسات کارشناسی و همفکری تعیین نرخ کرایه جدید ناوگان تاکسیرانی برگزاری می شود، جلسات مزبور به طور جداگانه با حضور مسئولین خطوط تاکسیرانی داخل شهری و روستایی و نمایندگان تاکسی های گردشی در سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسات، افزایش نرخ کرایه سال آینده بر اساس شاخصه هایی چون: نرخ تورم رسمی کشور، نرخ قطعات یدکی و دستمزد تعمیر و نگهداری خودرو، مشکل پول خرد، استعلام از شهرهای مشابه و هم تراز و نظرخواهی از رانندگان تاکسی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و جمع بندی نهایی حاصل شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: جمع بندی حاصل شده پس از تایید نهایی و دریافت مصوبه هیئت مدیره به شورای اسلامی شهر و متعاقباً به فرمانداری ارسال خواهد شد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: ناوگان سازمان تاکسیرانی دارای 3614 دستگاه تاکسی و حدود 5 هزار راننده است و به طور مستقیم در حدود 25 هزار نفر از طریق این شغل ارتزاق و امرار معاش می نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط