چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

عرشیان:

جلسات بررسی افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل بار و کالای درون شهری برای سال آینده برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری جلسات بررسی و همفکری افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل بار و کالای درون شهری برای سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که در اواخر هر سال، جلسات کارشناسی و همفکری تعیین ترخ کرایه جدید ناوگان حمل بار و کالای درون شهری برگزاری می شود، جلسات مزبور با حضور فعالان حوزه حمل بار، نمایندگان شرکت های حمل و نقل بار، رانندگان شرکت ها و انجمن های صنفی به طور جداگانه در سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسات، افزایش نرخ کرایه سال آینده بر اساس شاخص هایی چون: نرخ تورم، نرخ قطعات یدکی، نرخ کرایه ناوگان برون شهری و نرخ حمل بار درون شهری در شهرهای مشابه و هم تراز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و جمع بندی نهایی حاصل شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: جمع بندی حاصل شده پس از تایید نهایی و دریافت مصوبه هیئت مدیره به شورای اسلامی شهر و متعاقباً به فرمانداری ارسال خواهد شد و سعی بر این است با توجه به پیگیری های فعالان حوزه حمل بار و کالای درون شهری، نرخ کرایه ها قبل از پایان سال جاری به اطلاع عموم برسد.

عرشیان یادآور شد: در حال حاضر 2100 دستگاه خودروی ناوگان حمل بار و کالای درون شهری شامل: پیکان وانت، نیسان بار، انواع یدک کش ها، امداد خودرو، پیک موتوری تانکر حمل آب و فاضلاب و خاور تحت نظارت سازمان تاکسیرانی به فعالیت می پردازند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط