پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۴

عرشیان:

شیوه نامه اجرایی حمل و نقل بار و کالای درون شهری قزوین و حومه تدوین شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تدوین شیوه نامه اجرایی حمل و نقل بار و کالای درون شهری قزوین و حومه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: پیرو اهداف و سیاست های کلان مدیریت شهری در خصوص ساماندهی حمل و نقل بار و کالای درون شهری در شهر قزوین و حومه و لزوم توجه به مسائلی همچون پدافند غیرعامل و امدادرسانی در خیابان ها و معابر قدیمی و بافت فرسوده، پس از بررسی و مطالعات گسترده در حوزه بار در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، همدان، تبریز و کرمانشاه، شیوه نامه اجرایی حمل و نقل بار و کالای درون شهری در سازمان تاکسیرانی تدوین شد که در مراحل تصویب قرار دارد.

وی ادامه داد: در این شیوه نامه، ساماندهی حوزه بار و کالای درون شهری طی چهار مرحله و رکن: شناسایی، ساماندهی، نظارت و مدیریت تدوین گردیده و ضوابط و دستورالعمل های لازم در خصوص محدوده تردد مکانی و زمانی و رعایت میزان تناژ خودرویی نیز در آن تعیین شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: هدف از تدوین این شیوه نامه، ساماندهی و بهبود وضعیت حمل و نقل بار و کالای درون شهری، روان سازی ترافیک، جابه جایی ایمن، مناسب و سریع کالا از طریق مطالعه، برنامه ریزی، آموزش، نظارت و هماهنگی درون شهری است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط