شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۹

عرشیان:

به مناسبت روز حمل و نقل 70 نفر از تاکسیرانان، وانت¬داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی خون خود را اهدا کردند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اهدای خون 70 نفر از تاکسیرانان، وانت داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی به مناسبت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن روز ملی حمل و نقل که به مناسبت صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) به این نام نامگذاری شده است، تعداد 70 نفر از تاکسیرانان، وانت داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی به منظور تجدید عهد با آرمان های بتیانگذار جمهوری اسلامی و گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با حضور در مرکز انتقال خون استان، در امر خداپسندانه اهدای خون شرکت کردند.

وی ادامه داد: تاکسیرانان و وانت داران شریف و زحمتکش که با وجود محدودیت های کرونایی با تعهد و شرافت در عرصه خدمت رسانی به شهروندان حضوری فعال دارند، در امر خداپسندانه اهدای خون که نقش مهمی در نجات انسان ها و تأمین منابع خونی مورد نیاز مصارف درمانی دارد شرکت کردند.

عرشیان تاکید کرد: با توجه به این که مسئله اهدای خون یک ضرورت اجتماعی است، امید است عموم شهروندان نیز با تأسی به این حرکت فرهنگی تاکسیرانان و وانت داران، با حضور در مرکز انتقال خون، نقش مهمی در حفظ سلامتی شهروندان و بیماران ایفا کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: در محرم سال جاری نیز تاکسیرانان، وانت داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی در گرامی داشت یاد و خاطره سید و سالار شهیدان و شهدای دشت کربلا نذر اهدای خون به جا آورده بودند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط