چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

عرشیان:

هشتمین مرحله ضدعفونی جایگاه های سی ان جی و توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان این جایگاه ها به پایان رسید

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از انجام هشتمین مرحله ضدعفونی و میکروب زدایی جایگاه های سی ان جی و توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان این جایگاه ها توسط سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اوج گیری مجدد ویروس کرونا، هشتمین مرحله ضدعفونی و میکروب زدایی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به انجام رسید و نازل ها، تجهیزات، دستگاه های کارتخوان، سرویس های بهداشتی، محوطه و کلیه سطوحی که شهروندان با آن در تماس هستند توسط بهره برداران (پیمانکاران) این جایگاه ها ضدعفونی و میکروب زدایی شد.

وی ادامه داد: علاوه بر ضدعفونی جایگاه های سی ان جی، اقلام بهداشتی شامل: ماسک، دستکش و اسپری ضدعفونی کننده توسط سازمان تاکسیرانی در اختیار متصدیان (اپراتورهای) این جایگاه ها قرار داده شد.

عرشیان تصریح کرد: با توجه به این که اقلام بهداشتی به طور مداوم در اختیار اپراتورهای جایگاه های سی ان جی قرار می گیرد، شهروندان برای حفظ سلامتی خود و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مجاز به برداشتن نازل ها و تجهیزات جایگاه ها نمی باشند و سوختگیری فقط از طریق اپراتورهای این جایگاه ها انجام می گیرد..

عرشیان در خاتمه افزود: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط