دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

عرشیان:

رفع مشکل کمبود تاکسی در ناحیه شهید بهشتی با اجرای طرح آزمایشی یک ماهه در دستور کار قرار دارد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اجرای طرح یک ماهه آزمایشی رفع مشکل کمبود تاکسی در ناحیه شهید بهشتی (باغ نشاط) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: پیرو درخواست اهالی محترم ناحیه شهید بهشتی (باغ نشاط) در خصوص کمبود تاکسی از قزوین به این ناحیه، طی هماهنگی های به عمل آمده با شرکت حمل و نقل مسافری مربوطه، از 20 آبان سال جاری 3 دستگاه تاکسی به صورت کشیکی و نوبتی (شیفتی) برای این ناحیه اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: در مدت ده روز که از اجرای این طرح می گذرد، به دلیل عدم استقبال و نبود مسافر، درآمد رانندگان این خط به طور متوسط در روز یک دهم درآمد رانندگان تاکسی ارزیابی شده است که این مبلغ به هیچ وجه جوابگوی هزینه سوخت و استهلاک آنان نیست. بر همین اساس، چنانچه این وضع به همین منوال ادامه یابد، ادامۀ اجرای این طرح با توجه به وجود چهار دستگاه مینی بوس یارانه ای که بین ناحیه شهید بهشتی و قزوین فعالیت می کنند، پس از گذشت یک ماه متوقف خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در صورت توقف اجرای طرح، اهالی  این ناحیه می توانند برای تردد به قزوین، از آژانس های تاکسی تلفنی موجود در شهرک شهید بهشتی و یا مینی بوس های یارانه ای استفاده کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط