شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

عرشیان:

ناوگان حمل و نقل بار و مسافر دارای مجوز مانند گذشته می توانند به فعالیت خود به صورت شبانه روزی ادامه دهند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بلامانع بودن فعالیت کلیه خودروهای ناوگان بار و مسافر (تاکسی ها و وانت بارها) در محدودیت های کرونایی تعیین شده جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به ابلاغیه قرارگاه فرماندهی ستاد کرونای شهرستان قزوین، در محدودیت های جدید کرونایی تعیین شده که از اول آذر ماه سال جاری به اجرا درمی آید، کلیۀ تاکسی های خطی، گردشی، آژانسی پلاک ت و همچنین خودروهای سواری شخصی ساماندهی شدۀ دارای آرم و علائم و مجوز معتبر از سازمان تاکسیرانی بر اساس کاربری و محل فعالیت تعیین شده در پروانه فعالیت می توانند همچون گذشته با رعایت مقررات و ضوابط به صورت 24 ساعته ارائه خدمات و جاه به جایی مسافر ادامه دهند.

وی ادامه داد: همچنین بر اساس این تصمیم، کلیه خودروهای ناوگان باری (وانت بارها) دارای مجوز نیز بر اساس کاربری و محل فعالیت تعیین شده در پروانه فعالیت می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در صورت هر گونه تغییر در این تصمیم، مراتب از طریق پرتال سازمان تاکسیرانی و کانال تاکسی خبر به اطلاع رانندگان گرامی خواهد رسید.

وی در خاتمه یادآور شد: رانندگان تاکسی و وانت بار در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند با روابط عمومی سازمان به شماره 33848 داخلی 125 تماس حاصل نمایند.

تصاویر مرتبط