شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

عرشیان:

امکان ثبت نام تاکسیرانان متقاضی نوسازی ناوگان فرسوده در سایت نوسازی فراهم است

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از فعال بودن سایت نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی برای متقاضیان ثبت نام تاکسی های سمند و پژو با قیمت جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: طبق بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب تاکسی های سمند ef7 و پژو 405 با سطح آلایندگی یورو 5 در سامانه نوسازی ناوگان (طرح ستاد) آغاز شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر امکان ثبت نام تاکسی پژو با قیمت 104 میلیون 951 هزار تومان  میلیون تومان و تاکسی سمند با قیمت 118 میلیون و 737 هزار تومان به شرط اسقاط یک عدد تاکسی فرسوده در سایت فراهم است و متقاضیان برای ثبت نام می توانند به واحد نوسازی تاکسی های فرسوده در سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

عرشیان یادآور شد: با توجه به محدودیت مناتبع مالی، صرفاً برای اسقاط 30 عدد تاکسی پیکان فرسوده بر اساس اولویت مراجعه، وام 40 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه توسط سازمان تاکسیرانی به متقاضیان ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: خودروهای مشمول این طرح باید پایین تر از مدل سال 1388 باشند و اولویت نیز با تاکسی های فرسوده پیکان خواهد بود.

وی در خاتمه گفت: متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند با واحد نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی به شماره 33848 داخلی 103 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط