سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۰

عرشیان:

تاکسی سرقت شده با همکاری نیروهای واحد گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی به مالک آن باز گردانده شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بازگردانده شدن تاکسی سرقت شده با همکاری واحد گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی به مالک آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: این تاکسی که با تعارف نوشیدنی حاوی مواد خواب آور توسط یک مسافرنما به سرقت رفته بود، پس ا زچند روز با هماهنگی عوامل واحد گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی در یکی از کوچه های شهر به صورت رها شده پیدا و به مالک آن تحویل داده شد.

وی با اشاره به این که این تاکسیران فرد مسافرنما را به صورت دربستی به مقصد شهرک مهرگان سوار کرده بود ادامه داد:

در طول مسیر فرد مسافرنما با تعارف نوشیدنی حاوی داروی خواب آور تاکسی، گوشی تلفن همراه و وجوه نقد تاکسیران مذکور را سرقت کرده و وی را نیز در شهرک مهرگان رها کرده بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: از تاکسیرانان محترم به جد خواهشمندیم که هرگز از مسافرین نوشیدنی دریافت نکنند و یا گوشی تلفن همراه خود را در اختیار آنان قرار ندهند تا شواهد حوادث اینچنینی نباشیم.

وی یادآور شد: پس از اعلام سرقت تاکسی به سازمان تاکسیرانی، با همکاری عوامل گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی تاکسی سرقت شده در یکی از کوچه های شهر به صورت آسیب دیده رها شده بود پیدا و به مالک آن بازگردانده شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط