یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۸

عرشیان:

62 تاکسیران به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شدند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از معرفی 62 تاکسیران به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی به دلیل عدم استفاده از ماسک در هنگام جابه جایی مسافر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و سهم بالای ناوگان حمل و نقل عمومی در انتشار این ویروس به دلیل عدم رعایت رانندگان و مسافرین، سازمان تاکسیرانی با آن دسته از رانندگانی که در هنگام فعالیت از ماسک استفاده نکنند برخورد قانونی خواهد کرد.

وی ادامه داد: بر همین اساس، 5 تیم نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه ها و خطوط مهم تاکسیرانی، مدارک تاکسیرانانی را که با داشتن مسافر از ماسک استفاده نمی کنند اخذ و آن ها را به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می کنند.

عرشیان یادآور شد: متخلفین پس از احراز موارد تخلف به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می شوند و در این کمیته با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: تا کنون 62 نفر از تاکسیرانان فاقد ماسک به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شده اند که با آنان برخورد قانونی، شامل جریمه نقدی و درج اخطار کتبی در پرونده صورت گرفته است.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف استفاده نکردن از ماسک می توانند موارد را با شماره ارتباطات مردمی 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 در میان بگذارند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط