پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

عرشیان:

سیستم ایمنی جایگاه سی ان جی جمهوری به روزرسانی شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از به روزرسانی و ارتقاء سیستم ایمنی جایگاه سی ان جی جمهوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در راستای افزایش ایمنی و استانداردسازی جایگاه سی ان جی جمهوری، سیستم ایمنی این جایگاه با صرف هزینه ای افزون بر 25 میلیون تومان ارتقا یافت و به روزرسانی شد.

وی اظهار داشت:  با توجه به این که سیستم ایمنی قدیمی جایگاه سی ان جی جمهوری دارای مشکلاتی بود که همین مشکلات گاهی باعث تعطیلی موقت آن می شد، به منظور رفع مشکلات و جلوگیری از ایجاد نقص فنی، یک سیستم جدید و پیشرفته در آن نصب شد که به صورت هوشمند و اتوماتیک تمامی حسگرها (سنسورهای) جایگاه را تحت کنترل و نظارت خود دارد و در صورت بروز نقص در هر یک از سنسورها به طور خودکار مراحل سوخت رسانی را متوقف می کند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری به عمل آید.

عرشیان ادامه داد: هر یک از سنسورهای این جایگاه مخصوص شناسایی عیوب نشتی گاز، بروز آتش سوزی و ایجاد دود و ایرادات نازل ها است و در صورت بروز هر یک از عیوب یاد شده، سیستم ایمنی جدید به منظور جلوگیری از بروز حوادث ناگوار به طور اتوماتیک مراحل سوخت رسانی را تا رفع عیب متوقف می کند.

وی در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه گاز سی ان جی است که روزانه در حدود 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند. جایگاه جمهوری اسلامی نیز در کمربندی جمهوری اسلامی قرار دارد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط