دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

عرشیان:

رانندگان تاکسی گوشی تلفن همراه خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از سرقت گوشی تلفن همراه و یا وجه نقد رانندگان ناوگان تاکسیرانی قزوین توسط سارقین حرفه ای در چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به افزایش بی رویه قیمت گوشی تلفن همراه، مدتی است سرقت گوشی های تلفن همراه رانندگان تاکسی در تهران افزایش یافته و با توجه وقوع چنین حوادثی در قزوین در روزهای اخیر، ضروری است رانندگان تاکسی به هیچ وجه به مسافرین ناشناس اعتماد نکرده و تلفن همراه خود را در اختیار آنان قرار ندهند.

وی ادامه داد: شگرد این افراد این است که کارتن یا جعبه دربسته ای را که درون آن اشیاء بی ارزشی را جاسازی کرده اند به طور امانت نزد رانندگان تاکسی گذاشته و به بهانه این که تلفن خود را جا گذاشته و کار مهمی دارند، گوشی تلفن همراه تاکسیرانان را برای یک تماس تلفنی کوتاه از آنان  گرفته و سپس در یک فرصت مناسب از تاکسی پیاده شده و می­ گریزند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به حوادث اخیر، از رانندگان ناوگان تاکسیرانی قزوین که خود سمبل امانتداری هستند درخواست داریم به هیچ عنوان به مسافرین ناشناس اعتماد نکنند و از در اختیار قرار دادن گوشی تلفن همراه و یا وجه نقد به آنان خودداری نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط