دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۴

عرشیان:

از تاکسیران نمونه به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده مداوم از ماسک تقدیر به عمل آمد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تقدیر از تاکسیران نمونه به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده مداوم از ماسک، در جلسه ستاد کرونای خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در جلسه ستاد کرونای تاکسیرانی که با حضور سرهنگ دالوند رئیس پلیس راهور شهرستان قزوین، سرهنگ آقاعلیخانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین، سلیمانی کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان قزوین در سازمان تاکسیرانی تشکیل شد، از ناصر نوری تاکسیران ناوگان تاکسیرانی قزوین به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، نصب جداکننده مسافر و راننده، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اهتمام در ضدعفونی و میکروب زدایی درون تاکسی تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: متاسفانه سهم ناوگان حمل و نقل عمومی در انتشار ویروس کرونا به دلیل عدم استفاده برخی از مسافرین و رانندگان تاکسی در استفاده نکردن از ماسک بسیار بالاست و متاسفانه تا کنون 247 تاکسیران در کل کشور و 8 تاکسیران در قزوین به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد کرونای تاکسیرانی مقرر گردیده با تاکسیرانانی که از ماسک استفاده نمی کنند برخورد قانونی در کمیته انضباطی سازمان صورت گیرد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط