سه‌شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۴

کاشي‌پز، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

تاکنون آيين‌نامه اجرايي نوسازي تاکسي‌هاي فرسوده ابلاغ نشده است

تاکنون آيين‌نامه اجرايي مبني بر ارايه تسهيلات و تعويض خودروهاي تاکسي فرسوده به سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ابلاغ نشده است.

 

ولايت: مصطفي کاشي‌پز، مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: تاکنون آيين‌نامه اجرايي مبني بر ارايه تسهيلات و تعويض خودروهاي تاکسي فرسوده بهسازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ابلاغ نشده است.
به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين و به نقل از روزنامه ولايت؛ مصطفي کاشي‌پز در خصوص زمان اجراي طرح نوسازي تاکسي‌هاي فرسوده شهر قزوين افزود: اين موضوع مساله‌اي است که در سطح ملي بايد برنامه‌ريزي شود و تاکنون آيين‌نامه اجرايي مبني بر ارايه ي تسهيلات و تعويض خودروهاي تاکسي فرسوده به ما ابلاغ نشده است.
وي ادامه داد: در سال جاري هزار دستگاه خودروي تاکسي فرسوده در قزوين شناسايي شده است که بايد از رده خارج شوند و خودروهاي نو جايگزين آنها شوند اما متاسفانه تاکنون اقدام خاصي براي نوسازي اين خودروها انجام نشده است.
وي در خصوص تعداد تاکسي هاي فعال در شهر قزوين اظهار کرد: دو هزار و 59 تاکسي زرد گردشي و خطي، يک هزار و 814 تاکسي نارنجي فعال در شرکت ها، 51 تاکسي ون، 22 تاکسي سبز بانوان و يک هزار و 52 سواري شخصي ساماندهي شده‌اند که زير نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين فعاليت مي کنند.
کاشي‌پز، سهم کل سفرهاي روزانه انجام شده با تاکسي در قزوين را حدود 300 هزار سفر در روز اعلام کرد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط