شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

عرشیان:

تاکسیرانان نگران تأمین لاستیک مورد نیاز خود به نرخ دولتی نباشند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار از تأمین لاستیک یارانه ای ناوگان تاکسیرانی با پیش بینی اعتبار یک میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با شیوع ویروس کرونا و  در راستای حمایت از رانندگان محترم تاکسی به عنوان سفیران فرهنگی شهر، از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 5160 حلقه لاستیک یارانه ای به نرخ دولتی بین تاکسیرانان توزیع شده است.

وی ادامه داد: مرحله اول دور جدید توزیع لاستیک به نرخ دولتی با برند بارز برای تاکسی های پراید، پژو، سمند، پیکان و آریو تا پایان هفته جاری در تعاونی تاکسیرانان ادامه خواهد داشت و مرحله دوم دور جدید توزیع لاستیک به نرخ دولتی با برند کویر نیز که مخصوص تاکسی های پژو، سمند و پراید خواهد بود، از اواسط هفته در تعاونی تاکسیرانان آغاز خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: نرخ این لاستیک ها به طور متوسط 32 درصد ارزان تر از قیمت بازار است و رانندگانی که دارای پروانه معتبر فعالیت بوده و در 6 ماه گذشته لاستیک یارانه ای نگرفته باشند، بر اساس پیامک های دریافتی از سازمان تاکسیرانی، با رعایت پروتکل های بهداشتی به واحد رفاهیات تاکسیرانی مراجعه و پس از دریافت حواله، برای تحویل گرفتن لاستیک به تعاونی تاکسیرانان مراجعه نمایند.

عرشیان یادآور شد: سهمیه هر خودروی تاکسی یک جفت لاستیک حمایتی برای بازه زمانی 6 ماه است که به شرط داشتن پروانه فعالیت معتبر به رانندگان محترم تاکسی تحویل داده خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به این که نگاه شورای اسلامی شهر و شهردار محترم به ناوگان حمل و نقل عمومی یک نگاه حمایتی است، تاکسیرانان محترم به هیچ وجه نگران تأمین لاستیک مورد نیاز خود به نرخ دولتی نباشند، چرا که توزیع لاستیک یارانه ای تا پایان سال در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط