دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۷

عرشیان:

تاکسیرانان متقاضی نوسازی ناوگان فرسوده از آخرین فرصت طلایی ثبت نام در سایت نوسازی استفاده نمایند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از فعال بودن سایت نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی برای نوسازی تاکسی های فرسوده تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: طبق بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، در سال جاری تعداد 5 هزار دستگاه تاکسی برای نوسازی ناوگان فرسوده در کشور در نظر گرفته شده که این تعداد در مقایسه با 130 هزار دستگاه تاکسی فرسوده موجود در کشور بسیار اندک است. بر همین اساس، اولویت دریافت تاکسی نو با تاکسیرانانی است که در اسرع وقت در سایت نوسازی ثبت نام کنند، زیرا در صورت پر شدن ظرفیت، سایت نوسازی بسته شده و امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر امکان ثبت نام تاکسی پژو با قیمت 88 میلیون تومان و تاکسی سمند با قیمت 94 میلیون تومان در سایت فراهم است و با توجه به بسته حمایتی ویژه در نظر گرفته شده از شورای اسلامی شهر و شهرداری از محل منابع شهرداری، 40 درصد از قیمت خودرو در قالب وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد به متقاضیان ارائه خواهد شد و متقاضیان در صورت اسقاط یک تاکسی فرسوده و خروج آن از ناوگان تاکسیرانی می توانند در سایت نوسازی شرکت نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به فرصت مطلوب ایجاد شده، از تاکسیرانان متقاضی نوسازی ناوگان فرسوده دعوت می کنیم قبل از افزایش قیمت خودرو و اتمام ظرفیت و بسته شدن سایت نوسازی از این فرصت طلایی به نحو احسن استفاده کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط