شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۰۸

عرشیان:

پویش نذر جابه جایی رایگان مسافر به مناسبت تاسوعای حسینی

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز پویش نذر جابه جایی مسافر (تاکسی صلواتی) با حضور 25 تاکسیران ناوگان تاکسیرانی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعای حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به عشق و علاقه تاکسیرانان به سید و سالار شهیدان و یاران باوفایشان، تعداد 25 تاکسیران ناوگان تاکسیرانی در پویش نذر جابه جایی رایگان مسافر در روز تاسوعای حسینی (تاکسی صلواتی) شرکت کردند.

وی ادامه داد: این تاکسیرانان شروع حرکت خود را از بارگاه امام زاده سلطان سید محمد (ع) قرار دادند و پیش از حرکت در در سطح شهر برای اجرای پویش نذر جابه جایی رایگان مسافر، دو تن از تاکسیرانان مداح برای تاکسیرانان برنامه مداحی اجرا کردند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: : تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی قزوین که سمبل امانتداری و پاکدستی بوده و از آنان به عنوان سفیران فرهنگی شهر یاد می شود، همواره در امور فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی در شهر پیشقدم هستند که از جمله این اقدامات می توان به جمع آوری کمک برای سیل زدگان و زلزله زدگان و پویش نذر اهدای خون در آستانه فرا رسیدن تاسوعای حسینی اشاره کرد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط