پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۰۶

در آستانه فرا رسیدن تاسوعای حسینی،

تاکسیرانان و کارکنان سازمان تاکسیرانی نذر اهدای خون به جا آوردند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نذر اهدای خون تعدادی از کارکنان این سازمان و تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی در آستانه تاسوعای حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و تاسوعای حسینی، جمعی از کارکنان و تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی با حضور در سازمان انتقال خون، نذر اهدای خون به جا آوردند.

وی ادامه داد: تاکسیرانان در میان مشاغل گوناگون بیشترین ارتباط چهره به چهره را با شهروندان دارند و به عنوان سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، با این حرکت فرهنگی ارادت خود به سید و سالار شهیدان و یاران باوفایشان را به نمایش درآوردند.

عرشیان تاکید کرد: با توجه به این که مسئله اهدای خون یک ضرورت اجتماعی است، نذر اهدای خون در ایام محرم می تواند اقدام فرهنگی بسیار خوبی برای تامین نیازهای خونی شهر باشد، زیرا فرد اهدا کننده، با اهدای خون خود هم جان یک نفر را نجات می دهد و هم خون خود را نذر امام حسین (ع) می کند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: گر چه نیاز به خون در برخی بیماران مانند مبتلایان تالاسمی یک نیاز دائم و مستمر است اما بیماران بسیاری، مانند افراد تصادفی به خون احتیاج پیدا می‌کنند که نباید آنها را فراموش کرد. امید است شهروندان عزیز هم با تأسی از این حرکت فرهنگی تاکسیرانان خدوم و زحمتکش در ایام سوگواری برای نذر اهدای خون به نیت سید و سالار شهیدان در پایگاه های انتقال خون حاضر شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط