چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۹

عرشیان:

مرمت روکش آسفالت ورودی و محوطه جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به پایان رسید

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از به پایان رسیدن مرمت روکش آسفالت ورودی و محوطه جایگاه های سی ان جی معلم و نواب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که روکش آسفالت ورودی و محوطه جایگاه های سازمان تاکسیرانی به دلیل حجم بالای مراجعه خودروها دچار فرورفتگی ها و پستی و بلندی هایی شده بود، ترمیم استهلاک این جایگاه ها در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار گرفت و با همکاری شهرداری های مناطق سه گانه به پایان رسید.

   وی اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در تقاطع نسیم شمال، دوراهی همدان، کمربندی جمهوری اسلامی، بلوار معلم، نوروزیان، مینودر، بلوار باهنر و میدان مادر است و این سازمان  با در نظر گرفتن وسعت و جمعیت شهر قزوین، در خصوص دارا بودن جایگاه های سی ان جی جزو رتبه های اول در میان سازمان های تاکسیرانی در کشوراست.

عرشیان در خاتمه با اشاره به این نکته که مرمت روکش آسفالت جایگاه های سی ان جی در راستای تکریم مراجعین به این جایگاه ها بوده است افزود: روزانه در حدود 15 هزار خودرو شامل: خودروهای شخصی، تاکسی ها و خودروهای سرویس مدارس در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط