سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خبر داد:

تمدید مسابقه عکاسی مویایلی «روایت تاکسی و کرونا»

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تمدید مسابقه عکاسی موبایلی «روایت تاکسی و کرونا» از نگاه مسافران، شهروندان و رانندگان تاکسی تا 25 مرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: سازمان تاکسیرانی به منظور فرهنگسازی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی مسافران و رانندگان تاکسی در مقابله با این ویروس، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی موبایلی «روایت تاکسی و رونا» کرده تا ضمن افزایش آگاهی عمومی در مورد رعایت دستورالعمل های بهداشتی، زمینه های لازم برای بررسی تأثیر کرونا بر وضعیت معیشتی رانندگان تاکسی به عنوان یکی از اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا و تحقق هرچه سریع تر برنامه های حمایتی پیش بینی شده برای جبران بخشی از آسیب های وارد آمده به این قشر خدوم و زحمتکش را فراهم کند. 

وی ادامه داد: این مسابقه عکاسی که تمام رانندگان تاکسی، هنرمندان عکاس، شهروندان و مسافران می توانند در آن شرکت کنند در دو بخش عمومی و ویژه با جوایز ارزنده برگزار می شود و مهلت ارسال آثار نیز تا 25 مرداد ماه سال جاری تمدید شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اظهار کرد: موضوعات بخش عمومی عبارتند از رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مسافرین و رانندگان تاکسی برای کاهش امکان انتقال کرونا (از طریق استفاده از ماسک و دستکش طبی)، ضدعفونی کردن تاکسی ها و نصب کاورهای جداکننده راننده و مسافر و موضوع بخش ویژه نیز به انعکاس تأثیرات شیوع بیماری کرونا بر معیشت رانندگان تاکسی اختصاص یافته است.

عرشیان درباره جوایز بخش عمومی مسابقه عکاسی گفت: جوایز نفرات اول تا سوم تاکسیرانان و شهروندان، به ترتیب پانصد، چهارصد و سیصد و پنجاه هزار تومان تعیین شده است، ضمن این که در این بخش به 10 اثر شایسته تقدیر نیز مبلغ هزار تومان تقدیم خواهد شد.

وی درباره جوایز بخش خصوصی نیز اظهار کرد: جوایز نفرات اول تا سوم در بخش ویژه به ترتیب یک میلیون تومان، 750 هزار تومان و پانصد هزار تومان است و هر شرکت‌کننده می تواند سه اثر در هر یک از محورهای مسابقه را به شماره واتس آپ 09018087108 ارسال کند. درج نام و نام خانوادگی، کد ملی و تلفن تماس شرکت کننده به همراه ذکر مکان عکاسی الزامی است.

عرشیان گفت: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پورتال سازمان تاکسیرانی به نشانی taxirani.qazvin.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 33848 داخلی 125 تماس حاصل کنند. 

وی در پایان اظهار کرد: آثار رسیده توسط متخصصین بررسی شده و برگزیدگان در 15 شهریور ماه سال جاری در مراسمی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

پایان پیام

تصاویر مرتبط