چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

عرشیان:

گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی نواب دریافت شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دریافت گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی نواب از سازمان ملی استاندارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در راستای افزایش ایمنی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی، گواهی استاندارد جایگاه باهنر پس از رفع آیتم های 16 گانه فوق بحرانی اداره استاندارد و با صرف هزینه ای افزون بر 100 میلیون تومان دریافت شد.

وی اظهار کرد: هر ساله جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به منظور همخوانی با قوانین جدید استاندارد توسط بازرسان ادره کل استاندارد مورد بازدید قرار می گیرد و سازمان تاکسیرانی موظف است نسبت به رفع ایرادات سیستم ایمنی جایگاه ها و همخوانی آن ها با قوانین و مقررات استاندارد اقدام نماید.

عرشیان ادامه داد: پس از بازدید بازرسان سازمان ملی استاندارد از جایگاه نواب و دریافت گزارش آن ها، ایرادات نازل ها، دیسپنسرها، شلنگ ها، سیستم ایمنی و نشتی های بسیار جزئی در جایگاه سی ان جی نواب با اختصاص 100 میلیون تومان اعتبار برطرف شد.

وی با اشاره به این که 40 درصد از خودروهای دوگانه سوز استان در شهر قزوین سوختگیری می کنند عنوان کرد:سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه گاز سی ان جی است و روزانه 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

وی در خاتمه افزود: پس از جایگاه نواب، دریافت گواهی استاندارد سایر جایگاه ها در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط