چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

عرشیان:

به منظور جلوگیری از امکان شیوع کرونا، دوره های آموزشی تاکسیرانان به طور موقت تعطیل شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تعطیل موقت دوره های آموزشی تاکسیرانان به منظور جلوگیری از امکان انتقال و شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، دوره های آموزشی تاکسیرانان که با همکاری واحد آموزش سازمان تاکسیرانی و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین برگزار می شود، به طور موقت تعطیل شد.

عرشیان تصریح کرد: با توجه به این که تمدید اعتبار مجوز تاکسیرانان منوط به شرکت در دوره های آموزشی است و این دوره ها تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود، مجوز تاکسیرانان بدون حضور در دوره های آموزشی تمدید خواهد شد و بدیهی است این تاکسیرانان پس از برقراری مجدد دوره های آموزشی ملزم به شرکت در این دوره ها است.

 وی در خاتمه افزود: سال گذشته تعداد 3200 تاکسیران آقا و خانم اعم از خطی، گردشی، آژانسی، سرویس مدارس و تاکسی بیسیم 133 موفق به گذراندن دوره های آموزشی سازمان تاکسیرانی شدند و با موضوعاتی چون: اخلاق حرفه ای، مهارت های رانندگی، قوانین راهنمایی و رانندگی، کار با کپسول آتش نشانی، روش های خاموش کردن آتش، چگونگی رانندگی، مشتری مداری، ارتباط مناسب با مسافرین، رزق حلال و موضوعات مفید و سودمند دیگری که در ارتقای دانش، مهارت و درآمد آنان موثر است آشنایی پیدا کردند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط