چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۲۱

عرشیان خبر داد:

تخصیص سهمیه سوخت حمایتی به ناوگان باری بنزینی درون شهری

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تخصیص سهمیه سوخت حمایتی به ناوگان باری بنزینی فعال درون‌شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به ابلاغیه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور به کلیه شهرداری ها، تخصیص سوخت به ناوگان باری بنزین سوز که از مدیریت حمل و نقل بار شهرداری پروانه فعالیت و اشتغال دریافت کرده اند افزایش می‌یابد و رانندگان ناوگان باری بنزین‌سوز درون شهری علاوه بر سهمیه بنزین پایه، سهمیه مازاد نیز دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: بهره‌مندی از سهمیه سوخت حمایتی منوط به دریافت پروانه های مرتبط بوده و این دسته از رانندگان ابتدا باید در سامانه سوخت ناوگان باری به نشانی www.utcms.ir ثبت نام کرده و سپس از طریق سازمان تاکسیرانی برای دریافت پروانه فعالیت اقدام کنند. 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اظهار کرد: سهمیه پایه ماهانه برای خودروهای ناوگان باری بنزین سوز کم مصرف و پرمصرف به ترتیب 200 و 300 لیتر و برای خودروهای ناوگان باری دوگانه سوز کم مصرف و پرمصرف 60 و 120 لیتر است که در صورت دریافت پروانه فعالیت از سازمان تاکسیرانی، این مقدار برای ناوگان باری بنزین سوز کم مصرف و پرمصرف به ترتیب 400 و 600 لیتر و برای خودروهای دوگانه سوز کم مصرف و پرمصرف به 300 و 400 لیتر افزایش خواهد یافت.

عرشیان با اشاره به این که از ابتدای تیر ماه سهمیه پایه رانندگان ناوگان بار شهری که در سامانه www.utcms.ir ثبت نام نکرده‌اند به مرور کاهش خواهد یافت، افزود: از این به بعد، سیاست تخصیص میزان سوخت به ناوگان باری بنزین سوز بر اساس پیمایش واقعی خودرو و متناسب با فعالیت آن خواهد بود و بر همین اساس، رانندگانی که فعالیت و پیمایش آن ها در حوزه حمل و نقل درون شهری زیاد باشد، به همان میزان می توانند سوخت بیشتری دریافت کنند. 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی افزود: رانندگان ناوگان باری جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با واحد بار سازمان تاکسیرانی به شماره تلفن 33848 داخلی 121 تماس حاصل کنند. 

پایان پیام

تصاویر مرتبط