شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۷

عرشیان خبر داد:

تخصيص سهمیه سوخت آژانس‌های تاکسی بر اساس پیمایش

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تخصیص سهمیه سوخت یارانه‌ای آژانس های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش، از ابتدای خرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: بر اساس دستورالعمل کارگروه سهمیه‌بندی سوخت، مقرر شد به‌منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها از ابتدای خرداد سال جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا به‌صورت روزانه ثبت كنند. 

وی با اشاره به این نکته که برقراری سهمیه سوخت یارانه‌ای در ماه‌های آینده بر اساس پیمایش خودروها خواهد بود، افزود: به‌منظور اجرایی شدن این طرح، اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور زیرساخت لازم را برای فعالسازی نرم‌افزار اختصاصی آژانس‌ها جهت نصب در دفاتر آنها فراهم كرده است و ارائه ندادن گزارش پیمایش خودروهای فعال توسط مدیران آژانس‌ها باعث حذف سهمیه سوخت تخصیصی خواهد شد.

عرشیان در پايان گفت: کاهش تخصیص سهمیه سوخت به ناوگان غیرفعال، صرفه‌جویی در مصرف سوخت و افزایش بهره‌وری، از مزایای اجرای این طرح است. 

پایان پیام

تصاویر مرتبط