پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۷

uvadhk:

نصب بروشور توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا برای تاکسیرانان و مسافرین در تاکسی ها

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نصب بروشور توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا برای تاکسیرانان و مسافرین در تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به منظور پیشگیری از ابتلا به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی تاکسیرانان و شهروندان، بروشور توصیه های ایمنی در شیشه جلوی تاکسی نصب گردید.

وی با اشاره به این که این بروشور در شیشه جلو و رو به مسافرین نصب شده است، اظهار داشت: در این بروشور، از تاکسیرانان خواسته شده است که در طول مسیر شیشه تاکسی را چند بار پایین بیاورند و قبل از سوار شدن و بعد از پیاده شدن از تاکسی، دست ها خود را با آب و صابون و مایع ضدعفونی کننده مورد شست و شو قرار دهند.

عرشیان تصریح کرد: از دیگر موارد خواسته شده از تاکسیرانان و مسافرین در این بروشور این است که دستگیره ها و سطوح پرتماس تاکسی را به طور مداوم ضدعفونی کنند و در هنگام سرفه یا عطسه، جلوی دهان یا بینی خود را با آرنج یا دستمال کاغذی بگیرند و دستمال استفاده شده را در سطل زباله درب دار بیندازند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان تاکسیرانی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات گسترده ای را به اجرا درآورده که از جمله این اقدامات می توان به: ضدعفونی کردن تاکسی ها توسط یک تیم ثابت و دو تیم سیار به طور روزانه، ضدعفونی جایگاه های سی ان جی و ضدعفونی کردن دفاتر آژانس های تاکسی تلفنی اشاره کرد. علاوه بر این، بسته های یارانه ای اقلام بهداشتی حاوی: ماسک، دستکش طبی و محلول ضدعفونی کننده نیز با قیمت ارزان در اختیار تاکسیرانان قرار داده شده است.

عرشیان در خاتمه افزود:امید است با همکاری با یکدیگر، عمل به توصیه های بهداشتی و در خانه ماندن بر ویروس کرونا غلبه نموده و سلامتی را به جامعه بازگردانیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط