پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

عرشیان:

شهریه اسفند و فروردین رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 مورد بخشودگی قرار گرفت

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بخشودگی شهریه اسفند سال جاری و فروردین سال آینده رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 و تمدید مهلت وصول معوقات سال 1398 آنان تا پایان فروردین سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که حفظ سلامتی شهروندان از اولویت های اصلی مدیریت شهری است، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حمایت مالی از رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 که درآمد آنان به دلیل ویروس کرونا کاهش یافته است، شهریه اسفند سال جاری و فروردین سال آینده رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 مورد بخشودگی قرار گرفت و مهلت وصول معوقات شهریه سال 1398 نیز بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان تاکسیرانی تا پایان فروردین سال آینده تمدید گردید.

وی ادامه داد: بر همین اساس، از رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 خواهشمندیم از هر گونه مراجعه حضوری به سازمان خودداری نموده و نگرانی بابت پرداخت شهریه اسفند سال جاری و فروردین سال آینده نداشته باشند.

وی در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با انجام این گونه اقدامات حمایتی، علاوه بر رفع دغدغه های صنفی رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133گامی در جهت حفظ سلامتی آنان و شهروندان برداریم.
پایان پیام

تصاویر مرتبط