پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

عرشیان:

پروانه فعالیت اسفند و فروردین رانندگان حوزه بار و مسافر به صورت رایگان تمدید شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تمدید پروانه فعالیت اسفند و فروردین رانندگان حوزه بار و مسافر به صورت رایگان، بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با توجه به این که حفظ سلامتی شهروندان اولویت اصلی مدیریت شهری است، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حمایت مالی از رانندگان حوزه بار و مسافر (تاکسیرانان و وانت داران) که درآمد آنان به دلیل ویروس کرونا کاهش یافته، پروانه فعالیت آن دسته از رانندگان تاکسی و حوزه بار درون شهری که در اسفند سال جاری و فروردین سال آینده به پایان می رسد، بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان تاکسیرانی، به صورت رایگان تمدید شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس، از رانندگان حوزه بار و مسافر درون شهری خواهشمندیم از هر گونه مراجعه حضوری به سازمان خودداری نموده و نگرانی بابت تمدید پروانه خود در ماه های اسفند 1398 و فروردین 1399 نداشته باشند.

وی در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با انجام این گونه اقدامات حمایتی، علاوه بر رفع دغدغه های صنفی رانندگان حوزه بار و مسافر، گامی در جهت حفظ سلامتی شهروندان برداریم.
پایان پیام.

تصاویر مرتبط