یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

عرشیان:

تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان یک ساله شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از یک سالگی تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در سال گذشته هم زمان با روز ملی حمل و نقل، تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان که اولین تاکسی اینترنتی تشریفات (سی آی پی) دارای مجوز از سازمان تاکسیرانی در سطح کشور است توسط شرکت تاکسی اینترنتی بادسان و تحت نظارت سازمان تاکسیرانی راه اندازی شد که این نوع تاکسی پس از گذشت یک سال از فعالیت خود، به خوبی توانسته است مخاطبان خود را شناسایی نموده و نیازهای شهروندان را در این زمینه مرتفع کند.

وی ادامه داد: این تاکسی که به منظور رفاه حال شهروندان و راحتی سفر آنان راه اندازی شده است، از نوع تاکسی لوکس آریو است و در حال حاضر 10 دستگاه از این تاکسی ها به امکانات ویژه تشریفات مجهز شده اند. در تاکسی تشریفات از مسافرین با میوه، نوشیدنی و تنقلات پذیرایی می شود و امکان شارژ گوشی تلفن همراه، لب تاب و تبلت در داخل تاکسی نیز فراهم شده است.

عرشیان تصریح کرد: تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان به سیستم وای فای که امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای مسافرین فراهم می سازد مجهز است و علاوه بر این، دارای 3 دستگاه  نمایشگر پخش فیلم  (1 دستگاه در صندلی جلو و 2 دستگاه در صندلی عقب) می باشد. همچنین این تاکسی به سیستم خاموش کردن آتش مجهز است و رانندگان آن برای مقابله با حوادث غیر مترقبه آموزش دیده اند.

وی خاطرنشان ساخت: تمامی رانندگان این تاکسی دارای لباس فرم مخصوص هستند و برخی از آنان به زبان خارجه نیز مسلط می باشند. این تاکسیرانان همگی تحت نظر مدرس بین المللی، دوره تخصصی رانندگی تدافعی ویژه خودروهای سبک را در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین گذرانده اند و دارای گواهی نامه مخصوص هستند.

عرشیان گفت: تاکسی اینترنتی تشریفات که دارای رانندگان امین و مجرب است، با قانونمداری، نظم و تلاشی مثال زدنی در کار خود موفقیت های فراوانی یافته و حتی توانسته است که قرارداد یک شرکت خارجی را از تهران به قزوین منتقل نماید.

وی افزود: در سالروز راه اندازی تاکسی تشریفات، رانندگان این تاکسی به همراه خانواده های خود  در رستوران شاندیز اسفندیار که حامی ناوگان بزرگ سازمان تاکسیرانی است یک سالگی خود را جشن گرفتند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه بیان کرد: همشهریان عزیز می توانند نرم افزار این تاکسی را از طریق کافه بازار و یا ارسال عدد 2 به سامانه 1000008060 و یا از طریق سیب اپ دریافت نمایند.
پایان پیام

تصاویر مرتبط