شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۱

عرشیان:

اجتماع بزرگ تاکسیرانان در سوگ سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری اجتماع بزرگ تاکسیرانان در سوگ سردار دل ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به مناسبت شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجلس بزرگداشت باشکوهی توسط جامعه بزرگ تاکسیرانان، متشکل از: تاکسیرانان خطی، گردشی، آژانس های تاکسی تلفنی، تاکسی اینترنتی بادسان و پیمانکاران و رانندگان سرویس مدارس دانش آموزی در مورخه پنج شنبه 19 دی از ساعت 15 تا 17 در مسجد الغدیر برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این اجتماع بزرگ که با سخنرانی حجت الاسلام قابل امام جمعه موقت قزوین، تلاوت قرآن توسط قاریان برجسته کشوری و استانی و مداحی مداحان برجسته استانی همراه بود، تاکسیرانان به همراه خانواده های خود، یاد و خاطره سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان به عنوان سفیران فرهنگی شهر که ارتباطی تنگاتنگ با شهروندان دارند، با برپایی این مراسم باشکوه وفاق، همدلی، اتحاد، هماهنگی و بلوغ اجتماعی و فرهنگی خود را به نمایش گذاشتند و بر این نکته که تاکسیرانان همواره در مناسبت های اجتماعی نقش مهم و مؤثر دارند صحه گذاردند و موجب اعتلای نام تاکسیران در جامعه شدند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط