چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱

عرشیان:

مرحله چهارم توزیع بسته حمایتی لاستیک در بین تاکسیرانان آغاز شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز چهارمین مرحله توزیع بسته حمایتی لاستیک ارزان تر از قیمت بازار برای تاکسی های پژو، پراید و سمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: در پی سیاست های سازمان تاکسیرانی مبنی بر توزیع بسته های حمایتی قطعات و ملزومات خودرو ارزان تر از قیمت بازار، چهارمین مرحله توزیع بسته حمایتی لاستیک یارانه ای برای تاکسی های سمند، پژو و پراید آغاز شد.

عرشیان تصریح کرد: لاستیک حمایتی در نظر گرفته شده که در راستای حمایت از کالای ایرانی و از مارک کویر تایر است، بین 30 تا 35 درصد از قیمت بازار ارزان تر است و تاکسیرانانی که طی 6 ماه گذشته از سازمان تاکسیرانی و تعاونی تاکسیرانان لاستیک یارانه ای دریافت نکرده اند می توانند با در دست داشتن مجوز معتبر و کارت عابربانک می توانند به اتاق شماره 14 مراجعه نمایند.

وی در خاتمه افزود:  با احتساب مرحله چهارم که 2 هزار حلقه لاستیک در بین تاکسیرانان توزیع می شود، تا کنون 6 هزار حلقه لاستیک حمایتی و 15 هزار لیتر روغن یارانه ای در بین تاکسیرانان توزیع شده است که امیدواریم با این گونه اقدامات حمایتی، زمینه رضایت تاکسیرانان محترم و خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان را فراهم آوریم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط