سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

عرشیان:

بسته حمایتی ارزاق ارزان تر از قیمت بازار بین تاکسیرانان توزیع شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از توزیع بسته حمایتی ارزاق، شامل: روغن خوراکی، تخم مرغ و شکر ارزان تر از قیمت بازار بین تاکسیرانان و رانندگان خودروهای سرویس مدارس توسط واحد امور رفاهی سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که سازمان تاکسیرانی در تلاش است با توزیع بسته های حمایتی شامل ملزومات یدکی خودرو و ارزاق مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار، دغدغۀ این صنف زحمتکش و خدوم را مرتفع نماید، بسته حمایتی ارزاق، شامل 2600 بطری روغن مایع یک و نیم لیتری، 1250 شانه تخم مرغ مارک دار و 4 تن شکر ارزان تر از نرخ بازار بین 650 تاکسیرانان و رانندگان سرویس مدارسی که برای دریافت این ارزاق ثبت نام کرده بودند توزیع شد.

وی اظهار داشت: پس از توزیع این بسته حمایتی که در حدود 30 درصد نسبت به قیمت بازار ارزان تر بود، توزیع ماهی ارزان قیمت در بین تاکسیرانان در دستور کار واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی قرار دارد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی برای تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف شریف و زحمتکش را برطرف نموده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام  

تصاویر مرتبط