دوشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

عرشیان:

شش تن گوشت مرغ ارزان تر از نرخ بازار بین تاکسیرانان توزیع شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از توزیع شش تن گوشت مرغ پاک شده ارزان تر از قیمت بازار بین تاکسیرانان و رانندگان خودروهای سرویس مدارس توسط واحد امور رفاهی سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که سازمان تاکسیرانی در تلاش است با توزیع بسته های حمایتی شامل ملزومات یدکی خودرو و ارزاق مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار، دغدغۀ این صنف زحمتکش و خدوم را مرتفع نماید، شش تن گوشت مرغ پاک شده ارزان تر از نرخ بازار طی سه مرحله و چهار روز بین تاکسیرانان و رانندگان سرویس مدارس توزیع شد.

وی اظهار داشت: پس از توزیع این مقدار گوشت مرغ که در حدود 20 درصد نسبت به قیمت بازار ارزان تر بود، توزیع ماهی ارزان قیمت در بین تاکسیرانان در دستور کار واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی قرار دارد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی برای تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف شریف و زحمتکش را برطرف نموده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام  

تصاویر مرتبط